• sq
 • en
 • sr
 • Ministria e Ekonomisë

  Kërkoni

  About admin

  This author has not yet filled in any details.
  So far admin has created 4653 blog entries.

  Ministrja Rizvanolli merr pjesë në diskutimin për Deklaratën e Partneritetit për Klimë dhe Energji mes Kosovës dhe Gjermanisë

  Prishtinë, 07.05.2024 – Ministrja e Ekonomisë, Artane Rizvanolli ka marrë [...]

  By |2024-05-07T11:31:34+00:007 Maj, 2024|Lajme, Slider|0 Comments

  Ministritë e Ekonomisë dhe e Mjedisit, Planifikimit Hapësinor dhe Infrastrukturës kanë nënshkruar marrëveshje për energji më të pastër me MCA-Kosova

  Prishtinë, 03.05. 2024 - Një hap i rëndësishëm në peizazhin [...]

  By |2024-05-16T13:30:07+00:003 Maj, 2024|Lajme|0 Comments

  Lansohet programi më i madh energjetik në vend, në mes të Qeverisë së Republikës së Kosovës dhe Korporatës të Sfidës së Mijëvjeçarit (MCC)

  Prishtinë, 30 prill 2024 - Në një ngjarje ceremoniale, Ministrja [...]

  By |2024-05-03T13:03:11+00:0030 Prill, 2024|Lajme, Slider|0 Comments

  Shtyhet afati i aplikimit për subvencionimin e NMVM-ve për sisteme të energjisë së ripërtëritshme – sistemin diellor për ngrohjen e ujit sanitar

  Prishtinë, 30 prill 2024 - Në thirrjen e fundit për [...]

  By |2024-04-30T18:28:29+00:0030 Prill, 2024|Lajme, Slider|0 Comments

  Ministrja Rizvanolli flet në Forumit Ekonomik të Vjenës për zhvillimin e sektorit të energjisë në Kosovë

  Sofje, 24.04.2024 – Kryeministri i Republikës së Kosovës Albin Kurti [...]

  By |2024-04-24T13:46:13+00:0024 Prill, 2024|Lajme, Slider|0 Comments
  Go to Top