Ministrja

Lajmet

Ministrja Rizvanolli takoi homologun kroat, Davor Filipoviç Prishtinë, 27.01.2023 - Ministrja e Ekonomisë, Artane Rizvanolli ka pritur në takim delegacionin e Qeverisë kroate, të udhëhequr nga Ministri për Ekonomi dhe Zhvillim të Qëndrueshëm, Davor Filipoviç dhe ambasadorja kroate në Kosovë,...

KOSOVO IN UNESCO