• sq
 • en
 • sr
 • Ministria e Ekonomisë

  Kërkoni

  About admin

  This author has not yet filled in any details.
  So far admin has created 4653 blog entries.

  Inaugurohen masat e efiçiencës së energjisë në shkollat “Mati Logoreci” dhe “Skënder Kastrati”

  Prishtinë, 14.03.2024 – Zëvendësministri i Ekonomisë, Getoar Mjeku ka marr [...]

  By |2024-03-14T14:34:26+00:0014 Mars, 2024|Lajme, Slider|0 Comments

  Ministrja Rizvanolli ka takuar ambasadorin jorezident të Bangladeshit në Kosovë, Mosharraf Hossain Bhuiyan

  Prishtinë, 13.03.2024 –  Ministrja e Ekonomisë, Artane Rizvanolli priti në [...]

  By |2024-03-13T13:21:01+00:0013 Mars, 2024|Lajme, Slider|0 Comments

  Ministrja Rizvanolli dhe Kryeministri Kurti vizituan punimet e Telekomit të Kosovës në fshatin Çabër të Zubin Potokut

  Prishtinë, 12.03.2024 – Ministrja e Ekonomisë (ME), Artane Rizvanolli së [...]

  By |2024-03-12T14:41:56+00:0012 Mars, 2024|Lajme, Slider|0 Comments

  Në prag të hyrjes në fuqi të programit kompakt 236 milionësh, sot ka filluar punëtoria e zbatimit të tij, e organizuar nga MCA Kosova dhe MCC 

  Prishtinë, 11.03.2024 – Ministrja e Ekonomisë, Artane Rizvanolli, ka mbajtur [...]

  By |2024-03-11T18:10:32+00:0011 Mars, 2024|Lajme, Slider|0 Comments
  Go to Top