• sq
 • en
 • sr
 • Ministria e Ekonomisë

  Kërkoni

  Bëhet inaugurimi i investimeve në eficiencë të energjisë në Sh.F.M.U. “Asdreni” në Pejë

  Prishtinë,16.02.2024 – Ministrja e Ekonomisë, Artane Rizvanolli sot mori pjesë [...]

  By |2024-02-16T19:05:53+00:0016 Shkurt, 2024|Lajme, Slider, Uncategorized|0 Comments

  Ministria e Ekonomisë do të shpallë ankandin e parë konkurrues për energji elektrike prej ere me kapacitet prej 150 MW në vitin 2024

  Prishtinë, 16.10.2023 - Qeveria e Kosovës ka bërë përparim të [...]

  By |2023-10-17T07:13:50+00:0016 Tetor, 2023|Lajme, Slider, Uncategorized|0 Comments

  Kontakti për më shumë informacione dhe sqarime shtesë rreth subvencionimit të pajisjeve shtëpiake efiçiente dhe sistemit diellor për ngrohjen e ujit sanitar

  Prishtinë, 01.09.2023 - Për më shumë informacione dhe sqarime shtesë [...]

  By |2023-09-01T14:29:12+00:001 Shtator, 2023|Slider, Uncategorized|0 Comments

  Ministrja Rizvanolli dhe Kryeministri Kurti kanë mbajtur konferencë për medie për marrëveshjen e nënshkruar me MCC-në

  Prishtinë, 31.07.2022 – Ministrja e Ekonomisë, Artane Rizvanolli dhe Kryeministri [...]

  By |2022-08-04T11:37:20+00:0031 Korrik, 2022|Uncategorized|0 Comments
  Go to Top