• sq
 • en
 • sr
 • Ministria e Ekonomisë

  Kërkoni

  About admin

  This author has not yet filled in any details.
  So far admin has created 4579 blog entries.

  Ministrja Rizvanolli merr pjesë në përfundimin e masave të efiçiencës së energjisë në Gjakovë

  Prishtinë, 18.12.2023 - Ministrja e Ekonomisë, Artane Rizvanolli sot vizitoi [...]

  By |2023-12-18T18:17:56+00:0018 Dhjetor, 2023|Lajme, Slider|0 Comments

  Ministrja Rizvanolli: Integrimi i tregjeve me BE-në kyç për të rritur sigurinë e furnizimit me energji elektrike

  Prishtinë, 18 dhjetor 2023 - Ministrja e Ekonomisë, Artane Rizvanolli [...]

  By |2023-12-27T13:59:24+00:0018 Dhjetor, 2023|Lajme, Slider|0 Comments

  Ministrja Rizvanolli priti në takim Colleen Hyland, Drejtoreshë për Çështje të Evropës Qendrore dhe Jugore në Departamentin e Shtetit

  Prishtinë, 16 dhjetor 2023 - Ministrja e Ekonomisë (ME), Artane [...]

  By |2023-12-16T15:12:33+00:0016 Dhjetor, 2023|Lajme, Slider|0 Comments
  Go to Top